Повернутись на попередню сторінку
Нормативні документи НБУ та Міністерства фінансів України
14.07.2010     Лист НБУ від 25.06.2010 р. № 18-111/3124-10936

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Юридичний департамент
ЛИСТ
від 25.06.2010 р. № 18–111/3124–10936
Щодо виконання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель»

Територіальним управлінням Національного банку України
Головному управлінню Національного банку України
в Автономній республіці Крим
Головному управлінню Національного банку України
по м. Києву та Київській області
Структурним підрозділам Національного банку України
Структурним одиницям Національного банку України
Навчальним закладам Національного банку України
Банкам України

Інформуємо, що 23 червня 2010 року Президент України підписав Закон України «Про здійснення державних закупівель», яким внесено зміни до низки законів, в тому числі до Закону України «Про банки і банківську діяльність». Відповідно до пункту 1 Прикінцевих положень цей Закон набирає чинності з дня його опублікування та вводиться в дію через 30 днів з дня його опублікування. Станом на 25 червня 2010 року Закон України «Про здійснення державних закупівель» ще не опубліковано.
Даний Закон передбачає, зокрема, розширення кола суб’єктів, у яких банки зобов’язані перевіряти наявність документів, що підтверджують виконання ними вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».
Так, відповідно до нової редакції статті 51 Закону України «Про банки і банківську діяльність» під час оплати за договорами, укладеними підприємствами, утвореними у встановленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов’язань і здійснення платежів, у тому числі державними, казенними, комунальними підприємствами, а також господарськими товариствами, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їх дочірніми підприємствами, а також підприємствами, господарськими товариствами, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державним, у тому числі казенним, комунальним підприємствам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, об’єднаннями таких підприємств (господарських товариств), банки перевіряють наявність звіту про результати здійснення процедури закупівлі та інших документів, що підтверджують виконання такими підприємствами та господарськими товариствами вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».
Текст Закону України «Про здійснення державних закупівель» розміщено на офіційному сайті Президента України в мережі Інтернет.
Пропонуємо банкам забезпечити виконання вимог цього Закону та довести зміст його положень до відома клієнтів.Заступник Голови

Національного банку України     В.Л. Кротюк


 
Авторизація

Логін:
Пароль:  
Реєстрація

Сервісна частина


Увага Поновлення інформації на сайті відбувається щоденно

Адміністратор сайта
© Copyright
Державне підприємство
Український фармацевтичний інститут якості