Повернутись на попередню сторінку
Сервіс для населення

Шановні добродії!

Ви потрапили до сервісної сторінки порталу uphiq.org, де вам потрібно зробити вибір сервісу в залежності від вашої потреби.

 

Якщо ви хочете перевірити ліцензію аптечного закладу на право здійснення роздрібної торгівлі ліками та виробами медичного призначення, вам необхідно перейти до сервісу «Ліцензії». Після цього ви потрапляєте до пошукової системи для роботи якої вам потрібно знати серію на номер ліцензії аптечного закладу (наприклад, серія – АБ, номер – 116902), а також, як мінімум назву вулиці, на який він знаходиться. Копія ліцензії має знаходитися в аптечному закладі та бути доступна для просмотру кожному споживачеві (деякі аптеки поміщують її при вході в заклад, деякі – в прикасовій зоні). Якщо ви не знайшли копії такого документу, ви можете спитати працівника аптечного закладу, який зобов’язаний пред’явити вам його за вашою вимогою.

   
Якщо у вас виникли сумніви щодо конкретного лікарського засобу, ви можете перевірити його реєстрацію в Україні, а також серію цього засобу. Для перевірки реєстрації лікарського засобу вам потрібно перейти до сервісу «Реєстрація». Після цього перед вами відкривається сторінка із полем, куди необхідно ввести реєстраційний номер препарату, який обов’язково має бути на упаковці (як на коробочці, так і на блістері, флаконі, ампулі й т.і.). Зразок цього номеру наведений біля пошукового поля.
   
Таким же чином ви можете перевірити серію конкретного препарату; сервіс «Серія». Для цього вам потрібно ввести реєстраційний номер препарату і номер серії, який також обов’язково наноситься і на первинну (ампула, блістер й т.д.), і на вторинну (коробка) упаковки.

 


 
Увага Поновлення інформації на сайті відбувається щоденно

Адміністратор сайта
© Copyright
Державне підприємство
Український фармацевтичний інститут якості