Повернутись на попередню сторінку
Питання фармацевтів

Шановні користувачі, у цьому розділі Ви маєте можливіть ознайомитись з питаннями користувачів сайту та відповідями на них.

 

Застереження!  В процесі підготовки висновку, фахівці ДП «УФІЯ» керувались нормами чинного законодавства України, практичним досвідом і специфікою Вашого запиту. Проте, наведені відповіді та висновки несуть в собі інформаційно-консультаційний характер і не повинні розглядатись як гарантія або підтвердження того, що контролюючі і регулятивні органи розділятимуть думку фахівців ДП «УФІЯ».

 

Питання: Надішліть мені будь ласка список препаратів (за торговими назвами), на які з 1 червня згідно наказу 340 обмежена роздрібна націнка не більше 25%.

Відповідь.

Питання:  Добрый день. Помогите разобраться. В 490 приказе от 17 августа 2007г. всего лишь 18 наименований. Вопрос такой: Есть ли еще какой нибудь перечень сильнодействующих, ядовитых и наркотических, прекурсоров?

Відповідь.

Питання:  Просимо надати роз'яснення чи мають право спеціалісти (провізори та фармацевти) нашого підприємства на надбавку за вислугу років згідно Постанови КМУ №1418 від 29.12.2009р., враховуючи, що наша аптека не є бюджетною аптекою, а діє на принципах повного господарського розрахунку та є платником податку на прибуток на загальних підставах. Умови оплати праці працівників нашого підприємства відрізняються від Умов оплати праці, затверджених Наказом МОЗ України №308/519 від 05.10.2005р

Відповідь.

Питання:  подлежит ли предметно-количественному учету перманганат калия в аптеке?Если да, то каким документом регламентирует ся и на основании какого документа (из аптеки отпуск без рецепта согласно пр. №360)вести учет?

Відповідь.

Питання: Чи може бути фармацевт (середня фарм. освіта) завідувачем аптекою в смт (селище міського типу).

Відповідь.

Питання: Рецепт на пипольфен 0,25 №20 DTD 3  упаковки, выписан 25.06.2008 года, срок хранения в аптеке 1 год не считая текущего, т.е. юридическую силу рецепт имеет до 01 01 2010 года.То есть наказать нас за него могли только до 01 01 2010 года. 

Відповідь.

Питання:

Чи є у Вас шаблони "Посадові інструкції провізора, фармацевта, завідуючої аптеки"? Буду дуже вдячна. 

Відповідь.

 

Питання:

Підкажіть, будь ласка, де можна взяти "Журнал ПКО". Заздалегідь вдячний. 

Відповідь.

 

Питання:

Чи підлягіє бронхолітин сироп предметно-кількісному обліку?

Відповідь.

Питання:

 

Существует ли (кроме Морион) официальная база Держлікінспекії МОЗ с перечнем лекарственных препаратов (полное наименование, дозировка, производитель, регистрационный статус) зарегистрированных в Украине в установленом порядке на украинском языке? 

 

Відповідь.

Питання:

Чи стоїть на предметно кількісному обліку Левоком 25мг/250 №100?

На якій формі рецептурного бланку він має виписуватися?

Відповідь.

Питання:

Чи може завідувати аптечним пунктом фармацевт, і яким наказом це регламентується?

Відповідь.

Питання:

Після закінчення якого курсу навчання на фармацевтичному факультеті заочної форми навчання НфаУ аптека може прийняти студента на посаду фармацевта, провізора

Відповідь.

Питання:

Ответьте пожалуйста, разрешена ли фасовка дезсредств (например хлорамина) в условиях аптеки. Если да, то какими приказами регламентируется и необходима ли отдельная комната для фасовки и приточно-вытяжная вентиляция.

Відповідь.

Питання:  

Просимо надати відповідь, чи є діючою реєстрація на вироб медичного призначення БИНТ н/стер. 7м х 14см виробництва ЗАТ Фарм фабрика "Віола" (Україна).

Відповідь.

Питання:  Добрий день. Вкажіть документ з прописаним VEN-класом лікарських засобів.

Відповідь.

Питання: Прошу Вас помочь мне разобраться в такой ситуации: в информационном листе от Держлікінспекціі №21696-03/07.3/17-10 от 17.12.10 указано что в спирте этил 96% 100мл производ. Биофарма серия 140110 Номіна-льний об'єм Занижений. Но в Амплитуде и по анализу листів Держлікінспекціі информация по спирту не проходит.Хотела уточнить в АМПЛИТУДАХ полная информация о приписах??? Спирт данной серии идет на возврат поставщику?

Відповідь.

Питання: Каким документом регламентируются нормы отпуска спиртосодержащих препаратов (настоек и др.). Спасибо.

Відповідь.

Питання: Прошу Вас разъяснить порядок отпуска амитриптилина таблетированной формы из аптек в связи с Постановлением №4.

Відповідь.

Питання: Подскажите пожалуйста, клофелин таб и теофедрин, на сегоднешний день на предметно-количественном учете?

Відповідь.

Питання: Подскажите, пожалуйста, теофердин таблетки на ПКУ?

Відповідь.

Питання: Добрий день! Аптека має ліцензію до 04.2012 року. До назви організації добавилося підпорядкованість "Черкаської обласної ради", а також згідно рішення міської ради змінилася назва вулиці, де розташована аптека. ЯкіГоспиталь получает спирт как готовую лек. форму под торговым названием "Медасепт 100мл." и "Септил 100мл" во флаконах. Учёт вёлся во флаконах, а в манипуляционных кабинетах расход уже в мл. Сейчас организация КРУ на основании действующего приказа МОЗ СССР №245 от 30.08.1991г. требует перерасчёта спирта в этих готовых лек. формах теоретически по формуле и ведение учёта в граммах. Вопрос: Как правильно нам вести учёт "Медасепта" и "Септила"? Старшие мед. сестры отделений должны выписывать у провизора госпиталя "Септил" и "Медасепт" как готовую лек форму в общих требованиях или как спирт в отдельных требованиях? документи необхідно додати до заяви на переоформлення ліцензії?

Відповідь.

Питання: Прошу надіслати перелік препаратів які відносяться до списку А і Б.

Відповідь.

Питання: Дайте роз'ясненя, де знайти зразок таблиці для повідомлення Держ.інспекції про наявність препаратів, що вказані в амплітуді?

Відповідь.

Питання: Подскажите пожалуйста! Как правильно и где провести регистрацию медицинского средства (кислорода)? Какова стоимость этой процедуры? Спасибо.

Відповідь.

Питання: Прошу дати пояснення, як вимірювати пункти Дідо в Листах-вкладишах, можливо в формі таблиці - скільки мм і яким самим чином вимірювати.

Відповідь.

Питання: Згдно наказу МОЗ №360 від19.07.05 р. відпуск прекурсору калію перманганату населенню зрозуміло. Але в який кількості і як відпускається цей прекурсор ФаПам, школам, дитячим будинкам,що не мають ліцензії на роботу з прекурсорами?

Відповідь.

Питання: Вопрос по поводу фальсификатов. Если предоставляется сетка несоответствий оригиналу, сколько пунктов или какая часть достаточна для того, чтобы считать препарат фалисифицированным. Если с уверенностью можно отметить 2 несоответствия из 11, то что это, фальсификат или нет?

Відповідь.

Питання: Будьте добры! Мне нужно знать, какие аптеки прошли аккредитацию для прохождения интернатуры на базе аптеки в г. Одессе и Одесской обл.

Відповідь.

Питання: Почему и когда поставили на предметно-количественный учет препарат "Лексон"?

Відповідь.

Питання:  Чи відноситься фінлепсин до препаратів ПКО? Згідно якого нормативного акту?

Відповідь.

Питання: Прошу надати відповідь чи знятий лікарський засіб Таміфлю з предметно-кількісного обліку? Дякую.

Відповідь.

Питання: Димедрол в таблетках относится к ПКУ или нет?дайте пожалуйста ссылку на приказ.

Відповідь.

Питання: Требуется ваша консультация по поводу препарата Солкосерил глазной гель с регистрационным номером 444/04-300200000 со сроком до 2009 года. в базе данных вашего центра лекарственного препарата с таким номером нет, хотя в предложениях "Аптеки" данный препарат имеет место быть.

Відповідь.

Питання: Уважаемые коллеги! Непонятно, как Предписанием от 30.09.2009 № 12732-03/07.4/17-09 запрещается реализация стироловского омепразола как незарегистрированного в Украине лекарственного средства, если он только-только перерегистрирован приказом МОЗ от 25.08.2009 г. №627?

Відповідь.

Питання: Поясніть, чи підлягає предметно-кількісному обліку в Харківській обл. ЛЗ Тамівір, який був придбаний не за бюджетні кошти (згідно наказу МОЗ №989 від 24.12.2009 підлягають ПКО ЛЗ закуплені за бюджетні кошти). Чи є офіційна інформація стосовно періоду епідемії грипу в м.Харкові?

Відповідь.

Питання: Добрый день. Подскажите состоит ли супрадин и тавегил на ПКУ? Дайте ссылку на полный список препаратов ПКУ?

Відповідь.

Питання: Доброго дня! Чи підлягає препарат Налбуфін предметно-кількісному обліку? Дякуємо.

Відповідь.

Питання:  ДАЙТЕ,БУДЬ-ЛАСКА ВІДПОВІДЬ. ЧИ ПІДЛЯГАЄ ПРЕДМЕТНО-КІЛЬКІСНОМУ ОБЛІКУ АТРОПІНУ СУЛЬФАТ АМП.?

Питання:  Доброго дня. Звертаюся до Вас із таким питання, на приписи відписувати тільки за наявності фальсифікату чи і без їх наявності?

Питання: За яких умов аптека може здійснювати реалізацію протигрипозних вакцин?

Відповідь.

Питання: Добрый день!Может ли аптека реализовывать препараты "Стиролбиофарм", которые сопровождаются паспортом завода? Крымская Госинспекция запрещает хранить и реализовывать препараты "Стиролбиофарм" из-за отсутствия сертификата качества производителя (паспорт на препарат завода для нее не является документом, подтверждающим качество). Спасибо.

Відповідь.

Питання: Добрый день. Объясните каковы сроки нахождения препарата на карантине,помещенного туда по предписанию.

Відповідь.

Питання: Добрый день! Нам нужен ассортимент аптечки для оказания доврачебной мед. помощи, согласно требований последних лиценз. условий. Приказ от 03.03.2009 г. № 44/27 п.2.5.13

Відповідь.

Питання: Надішлить, будь ласка, якщо у Вас є план перевірок Киівської обл. інспекції на 4 квартал.

Питання: Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, где можно получить информацию по поводу проведения курсов повышения квалификации провизоров (Зав. аптекой)в Южном регионе? Спасибо.

Відповідь.

Питання: добрый день! у нас вопрос по хранению журнала ПКУ,сколько он должен хранится в аптеке. Спасибо

Відповідь.

Питання: Госпиталь получает спирт как готовую лек. форму под торговым названием "Медасепт 100мл." и "Септил 100мл" во флаконах. Учёт вёлся во флаконах, а в манипуляционных кабинетах расход уже в мл. Сейчас организация КРУ на основании действующего приказа МОЗ СССР №245 от 30.08.1991г. требует перерасчёта спирта в этих готовых лек. формах теоретически по формуле и ведение учёта в граммах. Вопрос: Как правильно нам вести учёт "Медасепта" и "Септила"?

Відповідь.

 

Питання: КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯМ від 18 листопада 2009 року №1387 про додаткові притиепідеміні заходи в пункті 14 Міністерству охорони здоровя і державній лікарській інспекції провести перевірку виконання вимог законодавства щодо встановлення заборони на реалізацію в аптечних закладах антибіотиків, антибактиріальних та інших антивірусних лікарьських засобів без рецепта. Чи дійсно потрібні рецепти на реалізацію в аптечних закладах антибіотиків?

Відповідь.

 

 

Питання: До мене звернулись працівники Чуднівського спиртзаводу. Вони хотять продавати спирт фармацевтам. Вимоги на аналізи у фармацевтів інші ніж в нашій спиртовій галузі. Будь ласка , підкажіть, де можна зробити аналіз спирту етилового ректифікованого на відповідність вимогам ДЕРЖАВНОЇ ФАРМОКОПЕЇ УКРАЇНИ і отримати офіційний локумент з результатами згідно форми.

Відповідь.

 

 

Питання: Просимо надати роз'яснення, чи потребує ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами реалізація аптечок автомобільних, до складу яких входять лікарські засоби, затверджені наказом МОЗ України від 07.07.98 №187 "Перелік лікраських засобів, які повинни бути у медичних аптечках першої медичної допомоги для пасажирських легкових з кількістю пасажирів до 9 осіб та вантажних транспортних засобів (автомобільна аптечка-1)". Чи допускається продаж атомобільних аптечок через автомагазини, магазини медичної техніки. Просимо НАДТЕРМІНОВО надати відповідь.

Відповідь.

 

 


 
Авторизація

Логін:
Пароль:  
Реєстрація

Сервісна частина


Увага Поновлення інформації на сайті відбувається щоденно

Адміністратор сайта
© Copyright
Державне підприємство
Український фармацевтичний інститут якості